Oferta

Czy wiesz że...
Pierwsza metoda otrzymywania papieru polegała na gotowaniu bawełnianych szmat, a następnie za pomocą sita czerpano rozgotowane włókna roślinne z wywaru, które łącząc się ze sobą po wysuszeniu tworzyły arkusz papieru.

Torebki na pieczywo z okienkiem lub bez

Torebki papierowe do pieczywa

opakowania papierowe na pieczywo

Torebki papierowe na pieczywo to torby papierowe fałdowe z okienkiem PP lub bez. Służące głównie do pakowania chleba, bułek oraz wyrobów ciastkarskich. Wykonane z papieru brązowego lub białego z certyfikatem o możliwości kontaktu z żywnością. Oferujemy torby z papieru o gramaturze od 30 do 40 g/m2. Jest to papier cienki a wytrzymały o wysokiej jakości, na którym nadruk wygląda estetycznie i czytelnie.

Istnieje możliwość produkcji toreb z okienkiem PP, umożliwiającym obejrzenie zapakowanego w torbę produktu. Torby na pieczywo, to najpowszechniejsze opakowanie tego rodzaju wyrobów, które z powodzeniem zastępują woreczki foliowe, utrzymując pieczywo w świeżości przez długi czas. Jest to ekologiczne, estetyczne i przyjazne środowisku opakowanie na pieczywo: chleb, bułki i wyroby ciastkarskie.


Inne nazwy używane na torebki papierowe na pieczywo to opakowania papierowe z okienkiem, woreczki papierowe z okienkiem, torebki papierowe na chleb.
rozmiary_torby_faldowe.pdf

Galeria produktów

1