Aktualności

Banderolowane torebki po 100 szt!
Już teraz umożliwiamy Państwu banderolowanie toreb, ułatwiające dalszą dystrybucję oraz bardziej estetyczne przechowywanie toreb.
Nowość wśród opakowań!
Przedstawiamy nowy rodzaj toreb - TRANSPARENTNYCH. Dzięki zastosowaniu specjalnego papieru, z łatwością można pokazać wnętrze torby i walory produktu przy zachowaniu odpowiedniej funkcji ochronnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O firmie

Początki firmy BAG-DRUK sięgają lat dziewięćdziesiątych. Przedsiębiorstwo zostało założone przez dwóch przyjaciół w dniu 4 września 1992. Początkowo siedzibą firmy był niewielki budynek przy ul. Długosza w Łodzi. Głównym przedsięwzięciem spółki była produkcja toreb papierowych oraz hurtowa sprzedaż papieru. W pierwszych latach działalności, firma posiadała maszynę, która pozwalała na produkcję toreb krzyżowych w zakresie od 0,5 do 1kg. Maszyna ta, była wyposażona w drukarkę dwukolorową. Głównym odbiorcami wyrobów firmy były spółdzielnie "PSS Społem", około 10 hurtowni z ościennych województw i indywidualni odbiorcy z okolic Łodzi.

Kolejnym zakupem była maszyna do produkcji toreb w zakresie od 0,25 do 2kg, która znacznie poszerzyła gamę oferowanych produktów. Wiązało się to ze wzrostem liczby odbiorców oraz zatrudnieniem w firmie. W wyniku ciągłego rozwoju firmy, w 1994 roku siedziba została przeniesiona na ulicę Brukową w Łodzi, gdzie dysponowała prawie 5-krotnie większą powierzchnią produkcyjną i magazynową. W nowym miejscu, zostały zakupione kolejne maszyny, w tym przekrawacz poprzeczny a w 1995 roku spółka zainwestowała w maszynę do produkcji toreb klockowych. Pozyskała nowych klientów, wykorzystujących torby do pakowania automatycznego.

W niedługim czasie, wraz z prężnym rozwojem firmy, zaczęto budowę zakładu produkcyjnego na ulicy Hodowlanej 10 w Łodzi, gdzie mieści się obecnie siedziba spółki. Nowy budynek, większe powierzchnie magazynowe oraz możliwości rozwoju pozwoliły na inwestycję w produkcję nowego produktu - toreb fałdowych. Park maszynowy został wzbogacony o maszynę do cięcia papieru - bobiniarkę a także rozwinięto sektor transportowy, inwestując w nowy samochód ciężarowy oraz sprzęt magazynowy, wózki widłowe czy wózki wysokiego składowania.

Przy wsparciu środków z Unii Europejskiej w roku 2005 firma zakupiła nową maszynę Holweg RS-26 do produkcji toreb papierowych z oknem PP z drukarką 4-kolorową. Dzięki temu, spółka pozyskała nowych, dużych odbiorców z Polski i zagranicy. Wzrost zainteresowania wśród klientów oraz rozwój eksportu przyczynił się do zakupu nowej i innowacyjnej linii służącej do produkcji toreb fałdowych z oknem z nadrukiem 6-kolorwym Matador NG. Od 2011 roku BAG-DRUK jest jedynym polskim producentem toreb fałdowych z oknem PP - panorama!

Firma BAG-DRUK cały czas dba o atrakcyjność, jakość i powiększanie dostępnego asortymentu. Rozwój firmy jest najważniejszym elementem strategii biznesowej przedsiębiorstwa.

"Najwyższym celem naszego przedsiębiorstwa jest dążenie do zadowolenia naszych odbiorców i obustronnej korzyści ze współpracy z nami."

Z poważaniem,
Właściciele
Sławomir Jasiaczyk, Ryszard Jodko