Aktualności

Nowy produkt na polskim rynku

Jesteśmy pierwszym polskim producentem toreb papierowych fałdowych z oknem
PANORAMA i PÓŁPANORAMA.

Ten rodzaj toreb lepiej eksponuje zawartość dzięki zastosowaniu folii w fałdach torby.
Pieczywo lub artykuły cukiernicze są bardziej widoczne, a klient wie co zawiera opakowanie.

Dodatkowo oferujemy nadruki, nie tylko na papierze, ale i folii. Wykorzystując nową technologię produkcji torby panorama, nadruki możemy wykonać na całej tylnej powierzchni torby, jak i z przodu (okno PP).

Nowa, innowacyjna maszyna MATADOR NG

W ostatnim czasie uruchomiliśmy nową linię do produkcji toreb papierowych z oknem PP renomowanej marki GARANT MATADOR NG.

Jest to najnowsza maszyna w Polsce, która znacznie przewyższa swoją innowacyjnością konkurencję.
Pozwala na wywarzanie produktów wyższej jakości, większej różnorodności oraz o większej wydajności co przekłada się na niższą cenę naszych produktów.

Dzięki nowej technologii, skróciliśmy czasy przezbrojeń, poszerzyliśmy możliwości produkcyjne, ograniczyliśmy liczbę braków i przyspieszyliśmy czas realizacji zamówień.

Zakup maszyny do ustawiania precyzyjnych nadruków

Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na precyzyjne nadruki wielokolorowe w technice CMYK, zakupiliśmy urządzenie, które znacznie przyspiesza i ułatwia montaż matryc na wałkach formowych.

Dzięki tej inwestycji nasi klienci otrzymują najwyższej jakości nadruki oraz proces przezbrojenia maszyny znacznie skraca się co ma wpływ na korzystniejszą cenę naszych produktów.
  • Strony:
  • 1
  • 2