Aktualności

Banderolowane torebki po 100 szt!

Dzięki zakupowi nowego urządzenia do banderolowania, dajemy Państwu możliwość porcjowania toreb w małe pakiety po 50 czy 100 sztuk. Szczególnie polecamy do dalszej dystrybucji toreb oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę i estetykę zarazem.

Nowość wśród opakowań!

Przedstawiamy nowy rodzaj toreb - TRANSPARENTNYCH. Dzięki zastosowaniu specjalnego papieru, z łatwością można pokazać wnętrze torby i walory produktu przy zachowaniu odpowiedniej funkcji ochronnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poszerzenie asortymentu

Dzięki nowej inwestycji w maszynę drukującą połączoną w linii z przekrawaczem, możemy Państwu zaoferować papier zadrukowany w wielu kolorach oraz pocięty na dowolny rozmiar arkusza.

Zaawansowana technologia pozwala ciąć papier już od gramatury 10g/m2 do 250g/m2 a ponad to nasza oferta poszerzyła się o usługowe cięcie folii na arkusze oraz drukowanie rola - rola.

Precyzja i niezawodność maszyny gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas produktów!

Zapraszamy do współpracy!

Nowy produkt na polskim rynku

Jesteśmy pierwszym polskim producentem toreb papierowych fałdowych z oknem
PANORAMA i PÓŁPANORAMA.

Ten rodzaj toreb lepiej eksponuje zawartość dzięki zastosowaniu folii w fałdach torby.
Pieczywo lub artykuły cukiernicze są bardziej widoczne, a klient wie co zawiera opakowanie.

Dodatkowo oferujemy nadruki, nie tylko na papierze, ale i folii. Wykorzystując nową technologię produkcji torby panorama, nadruki możemy wykonać na całej tylnej powierzchni torby, jak i z przodu (okno PP).
  • Strony:
  • 1
  • 2